BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vampyrai tarp mūsų

Apie psicologinį vampyrizmą esame nekartą girdėję, nes tai gana paplitęs reiškinys. Kur kas sunkiau susitaikyti su mintimi, kad ir mūsų laikasi pasitaiko „tikrų vampyrų“ - žmonių retkarčiais pasmaguriaujančių krauju. Taip. Jų esama. Tik šiuolaikiniai vampyrai dar skirstomi į sangus, arba siurbiančius kraują, ir psi – siurbiančius gryną energiją iš žmogų gaubiančios auros.

“Esu vampyras”, - sako 24 metų Sinas, studijavęs filosofiją. Jo veidas išblyškęs, kone moteriškas, apgaubtas juodų, iki pečių krintančių plaukų. Daugelis vyrų ir moterų jį laiko gražiu. Sinas pasiraitoja juodų marškinių rankovę ir parodo kelių centimetrų įpjovų žymes, iš kurių kažkas siurbė jo kraują. Tas kažkas taip pat turi panašius įpjovimus, iš kurių Sinas siurbė jo kraują.

Sinas

Jis sako, kad visada buvo jautresnis už bendraamžius, greitai pajusdavo svetimas nuotaikas. Jis rado internete puslapius, kuriuose buvo aprašomas emocinio vampyrizmo reiškinys. Jis sutiko kitą psi, kuris jį ir “pažadino”. Nenori jo prisiminti, nes jiedu išsiskyrė piktuoju.
Jau dvejus metus jis siurbia kraują: “Tai labai malonus jausmas. Pirma pajunti kažką šiltą ir lipnų. Šiluma užlieja krūtinę, norisi miego, jautiesi atsipa1aidavęs”.

Pabudimas

1997 metai. JAV kažkoks “Sangvinarijus” sukuria pirmąjį interneto puslapį tikriesiems vampyrams. Kitų panašių puslapių nereikėjo ilgai laukti, jie ėmė rastis kaip grybai po lietaus. Nuotraukos iš sąskrydžių, informacija, kaip elgtis apėmus kraujo alkiui. Radika1esniesiems pateikiami adresai stomatologų, kurie implantuoja ilgesnius iltinius dantis. Vampyrų bendrijos siekia po pasaulį išsibarsčiusių bendruomenių integracijos. Jie skiriasi požiūriu į vampyrizmą - pradedant mitais pagrįstu vampyro įvaizdžiu, kurį pažįstame iš filmų ir literatūros, ir baigiant beveik mokslo bandymais paaiškinti “tikrųjų vampyrų'” išskirtinumą, remiantis šiuolaikine psichologija ir filosofija.

Bučinys

Vaikinukas padeda pei1iuką ir švelniai nu1aižo raudonas lašas nuo išblyškusios odos. Priglaudžia lūpas prie žaizdelės ir pradeda siurbti. Mergina palenkia galvą, paskui sako, kad jai tai suteikė malonumą. Rytoj toje vietoje bus nedidelė mė1ynė kaip po aistringo bučinio. Būtent taip vampyrai vadina kraujo siurbimo aktą - bučiniu.
Po 10 minučių vaikinas atsitraukia, žaizdelę dezinfekuoja spiritu. Jo akys primerktos, galva apsunkusi, svyra ant šono. Jis vardu Rajenas.

Rajenas

Jis Sino “sūnus”, nes Sinas jį pažadino. 18-metis mokosi garsiame licėjuje. Tamsūs ilgi plaukai, o dėl savo lieknos figūros atrodo kiek vyresnis. Jį išduoda tik kone vaikiškas veidas. Ant kaklo senoviškas pakabutis.
Jis pasakoja, kad jau nuo vaikystės geba manipuliuoti savo astraliniu kūnu. Rajenas tai vadina “žaidimu šiluma” - kai jam sušaldavo rankos, “tokiais judesiais prie galvos” išsikviesdavo energiją iš kitos kūno dalies ir ji atplūsdavo į konkrečią vietą. Brendimo metu ieškojo savo vietos tarp hipių, paskui prisidėjo prie sunkiojo metalo gerbėjų. Kaip ir dauguma šio muzikos žanro mėgėjų atrado gotiką - niūrią muziką, pagrįstą dekadenline poezija. Jos gerbėjai rengiasi juodai, pabrėždami “tamsiąją savo prigimties pusę'', dažnai savo išvaizda mėgdžioja vampyrus - kurie yra pasmerkti amžinoms kančioms.

Dalytis krauju

Vampyrai nežudo ir nekandžioja žmonių. Jie turi savų donorų - draugų ar mylimąjų.
25 metų Ana yra sangė. Ji gyvena mažame miestelyje, kuriame sunku rasti tinkamą donorą. Ji kartą sumokėjo už kraują vaikinukui, su kuriuo susipažino vakarėlyje. Jis paklaiko, kai mergina jam prapjovė rankos odą ir ėmė siurbti kraują. Daugiau ji jo nebematė.
“Sumokėjau kaip už vakarienę”, - juokauja Ana. Ji aiškina, kad dalytis krauju - tai labai intymus aktas, su niekuo kitu nepalyginamas artumo kitam žmogui jausmas.
“Pirmą kartą vos neatsidūriau lovoje su žmogumi, kuris man leido atsigerti jo kraujo. Tai labai lengva supainioti su erotiniu išgyvenimu, kuris sangams menkai pažįstamas”, - sako ji.

Alkis

Vampyrai teigia, kad ilgai negavę kraujo jaučia alkį. Rajenas pasakoja, kaip priverstinės abstinencijos metu žiūrėjo filmą apie vampyrus. Jis pradėjo drebėti, visa esybe troško nors lašelio kraujo. Po keleto dienų gavo, ko taip troško. Nuo pat pirmo gurkšnio jį užplūdo palaima.
Kasdienis vampyrų gyvenimas toks pat kaip visų - darbas, mokykla. Juos kartais gali išduoti tik vienas atpažinimo ženklas - sidabriniai papuošalai, kurių raštas pažįstamas tik žinantiesiems, ir skalpe1is rankinėje ar portfelyje. Jie stengiasi neatkreipti į save dėmesio, nes jeigu kas sužinotų apie jų veiklą, padariniai galėtų būti jiems pragaištingi.
Sinas išsklaido mitus. Vampyrai nebijo saulės, nors jų oda iš tiesų labai jautri jai. Jie nėra nemirtingi, tačiau kai kurie tiki didesniu atsparumu ligoms. Ir dažniausiai mėgsta česnaką. Paprasto mirtingojo virtimas vampyru neįmanomas. Tokiam reikia gimti. “Jaučiu, kas yra vampyras ir kas - ne”, - sako Sinas.

Kaip kraujinė dešra

Į skrandį patekęs baltymas žmogaus kraujo pavidalu neturi jokio fiziologinio poveikio, kuris skirtųsi nuo pojūčio suvalgius kraujinės dešros. Pasak mokslininkų, būdinga vampyrų išvaizda ir elgesys: odos blyškumas, šviesos vengimas, nemiga, haliucinacijos ir paranoja - tai klinikinis negydomos porfirijos vaizdas.
Dauguma vampyrų tiriasi, ar neserga porfirija. Teigia, kad atsakymai yra neigiami.

Įsijausti į emocijas

Pasak kai kurių psichologų, vampyrų sugebėjimai-tai nieko neįprasto. Gebejimas pajusti šilumą tam tikrose kūno vietose - tai normali organizmo reakcija. Psichikos ryšys su organizmu labai stiprus, ir tuo įsitikinę gydytojai, taikantys placebo metodą gydant kai kuriuos susirgimus. Nerimą kelia “abstinencijos reiškiniai”, kai jaučiamas kraujo alkis. Tai reiškia, jog jaunuolis ne tik neįprastai interpretuoja savo emocinius nega1avimus, bet ir gana stipriai yra pažadinęs kitus dirbtinius poreikius, perėmęs vampyrų ideologiją.

Blogis

17-metis Rodas Ferelas 1998 metais buvo nuteistas myriop elektros kėdėje už žiaurų dviejų sutuoktinių nužudymą. Ferelas kurį laiką internete prisistatydavo 500 metų senumo vampyru Vesagu. Jis subūrė grupę paauglių, kurie kaip ir jis siurbė kraują ir žalojo save.

Sąmokslas

Sinas susipažįsta per internetą su žmogumi, kuris teigia, jog jie yra susitikę ir ankstesniuose gyvenimuose, prieš keletą amžių, Jis ima tiketi savo “rases” amžinumu.

Po dviejų menesių paslaptingasis vampyras atsiskleidžia, pasirodo, kad tai du žmones, nusprendę pasišaipyti iš Sino. Sinas ima įtarti sąmokslą. Jis teigia, kad kažkas iš atstumo bando atakuoti jo astralinį kūną. Šio sąmokslo dalyviu gali būti kiekvienas, taip pat bendruomenes nariai.

Emocinės skylės

Pasak psichologų, domėjimasis paranormaliais reiškiniais gali būti susijęs su asmeninio gyvenimo nesėkmėmis. Daug lengviau sekasi magijos pasaulyje, virtualioje erdvėje nei realybėje.
Tokie žmonės psichologų žargonu vadinami “emocinėmis skylėmis”. Jiems nuolat reikia jų vertės patvirtinimo ir atsidavimo tų žmonių, kurie yra pademonstravę jiems ne vien paprastą simpatiją. Donoras taip pat jaučiasi vampyro vertinamas kaip išskirtinis asmuo. Taip susikuria bendruomenė, pagrįsta abipusiu emocinių poreikių tenkinimu.

Už visuomenės ribų

Sociologų nuomone, studentai, kurie meditaciniais metodais sistemingai stengiasi patirti įvairias sąmonės būsenas, ne atsiriboja nuo visuomenės, o greičiau jau seniai egzistuoja už jos ribų. Greičiausiai daugumai “vampyrų” kontaktas su Visuomene tai tik epizodas tolesniuose emocinės paramos ir tapatybės ieškojimuose. Ekscentriškos subku1tūros aplinka greičiau stabdo nei pagreitina šį procesą.

Epilogas

Ana nutraukė ryšius su visa grupe. Sinas nusišalino nuo bendruomenės, nusikirpo plaukus. Kelis mėnesius neiškėle kojos iš buto bijodamas… vampyrų gaudytojų. Rajenas visiškai pakeitė išvaizdą. Dabar tai dailus, stilingai apsirengęs jaunuolis. Labai retai geria kraują.
Dėl vidinių nesutarimų ši grupė pamažu irsta. Tačiau vampyrizmo populiarumas nemažėja, greičiau priešingai. JAV vampyrai turi savus niūrius k1ubus, savas bažnyčias. Kas kelias dienas vis kas nors naujas internete prašosi pažadinamas…

Rodyk draugams

Komentarai (122)

 1. Va.:

  Singvanarijus yra vampyras kuris geria zmoniu krauja ir siurbe zmoniu energija bei moka skaityti mintis.Psichologinei vampyrai yra tie vampyrai kurie skaito zmoniu mintis ir siurbe ju energija bet kraujo negeria.Ir dar yra viena vampyru rusis kuri geria zmoniu krauja.

 2. Majani:

  Sveiki cia raso Majani. Perskaicius visa sita straipsni as manau kad tai yra visiska nesamone kitaip tariant sapaliojimai, tokio dalykai kaip vampyrai NERA. Jeigu ir butu tai vampyrai nesiskelbtu internete ir rasytu apie save tokius dalykus, nes jam butu nenaudinga.
  As manau cia si aprasyma parase toks zmogus kuris arba labai geras rasytojas arba koks nors trenktas vampyru fanas (gali buti ir gotas, zmogus kuris megsta krauja, arba mazokistas, ar megstantis tokius dalykas, taciau sis zmogus nera vampyras)
  TOKIU MISTINIU BUTYBIU NERA…………

 3. Coco:

  Majani, tai yra tavo nuomonė, bet nekišk jos visiems kaip tiesos. Aš esu sanguine vampyrė, internete skelbiuos ne tam, kad čia tipo labai kietai ir pan. Mes skelbiamės internete, nes ieškom kitų tokių kaip mes. Ieškom bendraminčių. Žinoma tai turi ir savu minusų, tarkim yra visokiu išsišokėlių kaip tu, atsiprašau jei klystu, bet manau, kad tokia esi, kurie knisa protą ir aiškina taip tarsi zinotų kas ką jaučia, moka, žino. Ir su tokiu suvokimu apie visatos sandarą kaip taviškis, aš apskritai nesireikščiau.

 4. Sino zodziai kad mirtingasis negali tapti vampyru mane iskaudino.as noriu buti vampyre,bet nezinau kaip juk negimiau tokia budama…gal kas pamanys ,kad esu nesveika,kad persiziurejau filmu apie vampyrus ar pan.jei kas nors zinot kokiu patarimu atsiuskit man i epasta rimapau@gmail.com

 5. tj va...:

  Nezinau, ne ka pasakyt jei ir yra vampyru, jie nesiskelbtu visuomeneje, nes visi zino, kad jie yra gresmingi visuomeneei. Pasvajoti apie vampyrus gal ir gerai, bet tu “Rimpau” viesai nekalbek, nes daug kas pagalvo, kad tau ne viskas gerai su protu :D

 6. Natali:

  vampyrai egzistuoja, tik manau protingi nesiviesina kad i galva negautu ar nebutu i psihuske uzdaryti :) seip butu gal ir idomu su tikru vampu pabendraut :D tik vat sveikai noris likt :D :D

 7. dg:

  vampyru yra…. netikiu ;dd

 8. I.:

  Atvirai tariant,mane sudomino šis straipsnis. Ir kas gali teigti,kad vampyrų nėra? Žmogus niekada negali būti visiškai įsitikinęs,kad ir dėl pačios mažiausios smulkmenos,tačiau negali. Viskas priklauso ne tik nuo mūsų, nes yra ir aukštesnių už mus. Vampyrai visuomet man išliks lyg paslaptis. Gili, bet viliojanti paslaptis. Negaliu sakyti,kad esu vampyrų “fanė”,tačiau jais domiuosi jau pakankamai senai ir turbūt sutikčiau iškeisti dabartinį savo gyvenimą, į gyvenimą vampyro akimis,nors kiek manau, nelabai daug kas ir bepasikeistų. Taip pogi norėčiau pabendrauti su tikru vampyru, ar bent jau kažkuo panašiu į jį.

 9. Rasme:

  hei, nenoriu nieko izeisti bet tie emociniai vampyrai jau dasiede man iki gyvo kaulo,pastoviai visus kirsina,reikalauja demesio,megaujasi kai kazkas pykstasi,yra nuliudes ir pan, jeigu kas nors noretu ar galetu pasiulyti buda kaip atsikratyti tu padaru,parasykit, rasme705@gmail.com o siaip,zinau kad yra tu ipatingu zmoniu,tik galbut nereiketu ju vadinti vampyrais net jei jie yra tokie, nes dauguma isgirde si zodi iskart isivaizduoja kokio filmo ar knygos heroju…

 10. s.:

  Mano nuomone vampyrai tikrai egzistuoja ir jie vaiksto cia tarp musu, na nemanau kad nei karto nepajutote keisto jausmo kaip pro jus kazkas praeina, ar nesijautete stebimas kaip ejnat namo is parduotuves ar dar kurnors? manau visiems taip buvo nutike, ir as pasakysiu tvirtai. vampyrais tikiu o dar labiau noreciau su juo pabendrauti

 11. Hi. I wanted to thank you for the super information you have posted on your blog. I will likely come back to read it again and have signed up to your RSS feed. Have a wonderful day.

 12. Thank you for present highly wonderful informations. Your internet is fantastic, I am happy by the material which you have on this blog. It exhibits how very well you have an understanding of this subject. Bookmarked this page, will arrive again for a whole lot more. You, my close friend, I observed just the details I already searched all over the place and just couldn’t obtain. What a perfect web site. Such as this web page your site is one particular of my new favorites.I such as this info proven and it has provided me some type of contemplation to possess good results for some purpose, so retain up the decent work!

 13. Hi Web site owner. I really just like your article and also your site all in all! That article is extremely plainly written and effortlessly understandable. Your current Wordpress style is wonderful as well! Would be awesome to discover where I can get this. If possible hold up the good job. We all need a lot more such web masters just like you on the internet and much fewer spammers. Great friend!

 14. I can see that you are a specialist at your area! I am starting a website soon, and your tips will be very valuable for me.. Thanks for all your support and wishing you all the success in your business.

 15. Hi,I’m very happy to find so usefull information online. This is by far one of my favorite websites so you have my respect. Bookmarked your page so I’m free to come back for more. Keep up good work!

 16. I am running a blog but never got any valuable comment form my readers. Hope your tips will help me to get some good and encouraging comments from my visitors.Thanks for sharing such beautiful tips.

 17. vampire:

  as esu energetinis vampyras.nezinau kaip bet zmones pasidaro silpni kai tik su jai kuo daugiau pasneku,o man atvirksciai.

 18. vampire:

  MAJANI,VAMPYRAI EGZISTUOJA TIK MES NETIKIM NES NERA MOKSLINIO PAAISKINIMO,VAMPYRAI TAI YRA STEBUKLAS KAD JIE GYVENA KAIP IR ZMOGUS NES NIEKS NEZINO KAIP ATSIRADO ZMOGUS BENT NERA TIKRI.

 19. vaidas:

  as tai tikiuo vampyrai beje geras straipsnis manyciau ;p

 20. as manau kad vampyrai existuoja del to kad jie tikrai ira nes as ji mciau jauciau ir ttt vampyrai ira tikrai geri ir faini zmones jie tikrai nera bloki nju aiskiu as buvau siusitikius tik siu geriu :D tai vat as norejau pasakyti zmones ira durni kurie netiki vampyrais nes tikrai jie exiztuoje ir tikrai patikiekit manim jie nera monstrai ar kaskas pan

 21. Isn’t it entertaining if we always talk about topics like that.~,.`”

 22. Only a few blogger would discuss this topic the way you do.:~.*`

 23. jonas:

  noriu buti vampyras :D

 24. jonas:

  ir turet kazkokiu galiu.gal kas gali mane paverst vampyru

 25. jonas:

  prasau

 26. jeigu as kanors pavesciau vampyru mane gali nuzudyti

 27. Dren:

  Mes buti tikri ir mokytis visas pasaulio kalbas. Lietuviu kalba buti viena is sunkiausiu bet mes ismokti kaip nieka. Dabar skaityti ir nesuprasti kodel noreti buti tokie kaip mes? Lietuvoje buti jau kuris laikas ir buti ten kur mazai sviesti saule. Mums sunku bet jus suprasti. Nenoreti buti tokie kaip mes nes tai buti kosmaras.. Cia gyventi jau kuris laikas mes pabegti nuo blogo pasaulio nuo amerikos ten pilna musu mes noreti gyventi ramiai todel noreti kad mus saugoti. Zinau kad manim netiketi nes rasyti cia bet tik todel kad pasakyti jog mes esame.

 28. Dren:

  Atsiprasyti uz klaidas

 29. seskas:

  Eikit,prisigalvojate visokiu nesamoniu,nera jokiu vampyru,tai tik zmogaus fantazija!!!

 30. I cant root for ANYONE in the AL this year. I cant root for the Red Sox for obvious reasons, I still despise the Rays after what they did to Cervelli in Spring Training, the Angels own the Yanks and the White Sox are managed by a jerk.

 31. I would love to think that progressivism is over, but I wouldnt count it out just yet. It continues to creep through our culture, colleges, schools, and government agencies.

 32. Coffee ‘n Beans offering specials on lemonade and iced/hot coffee for Memorial Day Parade. Open 9:30am to 11:00am.|debbiekading|

 33. Many thanks for making the effort to discuss this, I feel strongly about this and enjoy studying a great deal more on this topic. If possible, as you gain expertise, would you mind updating your weblog with a great deal more info? It’s very useful for me.

 34. ugne:

  sveiki visi. perskaiciusi si straipsni supratau ir suzinojau daug nauju dalyku.Perskaiciusi komentarus buvau biskuti pribloksta.Kad vapyrai yra tikiu.Mes zmones daug dalyku pasaulyje nesuprantame pavyzdiui kaip NSO.Jus pasakykis nors 5 dalykus kodel ju nera? Kad jie nepasirodo? Gal jie bijo? Kodel neebando paaiskinti kad atvyko su taika nieko nenori nuskriausti? Ne zmones nepatiklus ju smegenys to neisnesa jie sakytu vienas zodis PRIESAI! Jie juos zudytu nes nezino ar gali nuskriausti zmones ar ne.Kaip ir vampyrai jie gali bijoti musu reakcijos kaip mes reaguosime i juos.Mes ju bijosime tai aisku ,normalu musu smegenys tokios yra dabar galime sakyti kad vampyru nebijome bet o jei su jeis susitiktumete?Jus issigastumete ir zinote kodel?nes jie geria krauja.skausmas. kas ir nesidomi vampyrais tai zino o jie begerdami krauja gali nuzudyti. nezinomybe idomi baisi ir nepakartojama…As labai domiuosi apie vampyrus bet visur jie aprasomi vis kitokiu kampu gal kas zino juos is kokiu senu knygu?seneliu pasakojimu?parasykite man g-maila ugneax@gmail.com . mano straipsnis nelabai aiskus zinau negaliu nieko pakeisti.

 35. vampyru yra ir jai kas netiki gali netiketi pats galiu tai yroditi atsiuskit savo adresa mano e pastu ir susitiksim kikara007@gmail.com jai kraujo negaila.

 36. Pukisbaisuoklis:

  Vampyrai nera kazkas tokio mistisko ir panasiai, tiesiog tai paprasti zmones su sutrikusia energetika, vieni yra PSI, kiti yra SANG vampyrai. Reikia biski maziau ziuret visokiu tvailaitu, ir knistis giliau.

 37. BELA:

  nu davai kikarai ju ira ar ne?

 38. BELA:

  hmds

 39. dama:

  as tikiu, nezinau kodel bet tikiu, juk is kazkur atsirado tas vampyru stereotipas. jeigu kas nors turit kazkokios tikros informacijos prasau rasykit laiska i damamajaa@gmail.com

 40. It’s exhausting to find knowledgeable people on this topic, but you sound like you understand what you’re speaking about! Thanks

 41. There are some attention-grabbing cut-off dates in this article however I don’t know if I see all of them center to heart. There’s some validity however I will take maintain opinion until I look into it further. Good article , thanks and we want more! Added to FeedBurner as well

 42. jei ir kai kurie esat vampyrai kaip galit irodyti

 43. ir aisku as sutinku su Majani kad vampyrai tikrai nesiskelbtu internete kad jie tokie yra bet truputi priestarauju Majani,nes vampyrai istikruju yra musu pasaulyje

 44. as tesiog protu nesuvokiu kodel jus norite susitikti su vampyrais ir jeis tapti??:o
  nemanau jog jums suteiktu dideli dziaugsma susitikus akis i aki su vampyru
  beto svajoti jog tapti vampyru ar vampyre ir galima bet istikro nepatarciau jais tapti jus tikriausiai nenutuokiate ka reiskia mirti ir netureti sirdies turbut prisiskaitete per daug knygu apie vampyrus nes to patirti tikrai nenoretumete,beto vampyrai patys to nezinodami pavydi zmoniems nes jie gali verkti jausti skausma kurio vampyrai nejaucia to labiau kaip sirdis plaka,manau jus turetumete labiau vertinti savo gyvybes ;)

 45. dren?
  kodel cia rasai?
  kodel issiduodi?negi manai jog zmones supras jus?;DD jie ne nenutuokia ka reiskia gyvybe ir mirtis
  nereikia jiem to viso aiskinti jie vistiek nesupras vampyru ir to as gailiuosi:(

 46. Kas???:

  Jonas:ir turet kazkokiu galiu.gal kas gali mane paverst vampyru.Prašau.
  Nesakysiu:jeigu as kanors pavesciau vampyru mane gali nuzudyti.

  Kas tave gali nužudyti?

 47. Kas???:

  Prašau kas nors paverskit ir mane..Plyzzz

 48. Kas???:

  Dren.Paversk mane.Prašau aš nesigailėsiu

 49. izabel:

  dren, jei vis dar lankaisi sioje svetaineje, ar kas norrs kas pazistate dren perduokit kad man parasytu i e-mail’a. pyskis@skautai.lt.

 50. izabel:

  as nesu viena is tu isprotejusiu zmogeliu kurie atvirai rekte rekia kad nori kad juos paverstu vampyrais ar nori jais tapti, turiu su tavim pakalbeti

 51. noreciau paklausti ar mane pvz. galetu paversti vampyre nes as labai noriu. as nesuprantu kai as pamatau krauja as jo taip uzsinoriu, kaskada pati sau isipjoviau kad pajusciau kraujo skoni ir man jis patiko, kaip suprasti?

 52. v.....:

  :D pjauni sau ??!!! As geriau susirandu gyvuna ir jo isgeriu krauja negu sau.

 53. v.....:

  Patikekit skaudejo kai pradejau virsti vampyru nereliai

 54. is vampyru nesityciokit:

  jei norit zinot viska apie tikrus vampyrus patariu ir skambint tikram vampyrui,kad galeciau is kompiuterio tinklalapius taip siurbti tai situos jau seniai buciau…v… as tau sakau saulelydziu prisiziurejai tai nebesupranti kas tas vampyras jei norit susirasinet su vampyre ir viska apie vampyrus zinot patariu skambint-867815080
  8

 55. is vampyru nesityciokit:

  867815080

 56. is vampyru nesityciokit:

  issigandot.baisu.ne vienos zinutes negaunu.

 57. paklausykit kai man vamyras ikanda buvo toks jausmas kai ispjauni ar zusizeidi taigi nebyjokit buti vampyre nes as nebyjojau

 58. atsiprasau uz kraidas

 59. kas ?:

  Bela iš saulėlydžio: Ale tu degus nes tikra Kristen tai nemoka lietuviškai XDDD

 60. kas ?:

  Is vampyrų nesityčiokit: Kur tu gyveni?

 61. Ernesta:

  Nesvaikit nesamoniu kurie apsimeta vampyrais.Zinau ,kad jie egzistuoja, o tie kurie jais apsimeta tegul jums atleidzia.Vampyrai nemegsta kai jais apsimeta todel ,kad reiskia apsimeti pasaulio (STEBUKLU! ) Jai tu neesi vampyras tai svajok juo buti ,o ne reklamuok nesamoniu.Pazistu vampyra…Buvau isvaziavusi i Mexsika pas savo vaikina, einat nakti sutikau miela,grazu,grazaus veido zmogu kol nepamaciau ,kad jis vampyras.Ispradziu nesuvokiau,kad jis vampyras, galim sakyti buvau ji isimylejusi ir palikau savo vaikina.Mes susitikinejome nakti ,bet negalvokit ,kad jie bijo saules jie nebijo jiems tik nepatinka.Mes nakti kalbedovomes ,bet jis mokejo anglu kalba ir rusu siek tiek kaip mes.Viena karta einam nakti ir jis man prisipazino ,kad esas vampyras.As isigandau ,bet jis mane ramino kol pripratau ir po savaites grizau i Lietuva ,bet as vistiek vaziuoji pas ji ir puikei ji pazistu.Jis mano geriausiais draugas ! Jai norite suzinoti daugiau apie vampyrus rasykite cia .

 62. renesme:

  sveiki, noreciau paklausti ar lietuvoje yra tikru tikriausias vampyras. Visada norejau tapti vampyre. todel prasau duoti lietuvio vampyto tel. numery , el-pasta ,ar dar ka nors.

 63. is vampyru nesityciokit:

  as nesu vampyre,bet save laikau. Zinau daug apie tuos padarus,bent jau pakankamai.

 64. is vampyru nesityciokit:

  bela is saulelydzio,tu tikrai nesi Kristen,nes net ji nera vampire,tik per filma.kas?:as gyvenu lietuvoj,jei nori zinot.

 65. is vampyru nesityciokit:

  isabel, tai tau labai patiko dren?

 66. kaip reikia tapt vampyre?

 67. jai as tapciau vampyre ir mano seimos narys isipjautu ir pradetu begt kraujas, ar as susitvardyciau ir nepulciau is jo gert krauja, ar pulciau is kart ji?

 68. vienu zozdziu as vampyrais tikiu kaip kiti as nezinau kekvienas zmogus turi savo nuomone. tai va as vampyrais tikiu nes tikrai zmones ptys neissugalvotu tokiu dalyku tikrai nemanau kad vampyru nera. atciprasau uz klaidas :DDDDDDDDDD:DDDDDDDD:DDDDDD;DDDD;DDDD;DD;D;D;D;D;D;D;D

 69. Sveiki as domiuosi vampyrais noriu vieno vampyro nr. ir susitikti man 11m. Kauniete deimante

 70. gali parasyti facebook deima deimux

 71. is vampyru nesityciokit:

  monika,tu manes klausi?

 72. is vampyru nesityciokit:

  agne,as tavo komentaro nemaciau,gal tu deima?

 73. is vampyru nesityciokit:

  kilim,vampyrai ne zmoses.

 74. monika:

  taip as taves klausiau is vampyru nesityciokit

 75. monika:

  as labai noriu tapti vampyre. gal gali kas paverst mane?

 76. Dren:

 77. Tai ar imanoma tapti vampyru? Kad kazkokios butybes egzistuoja- tikiu. Labai tuo domiuosi, man idomu… Daznai sapnuoju mistinius sapnus, kurie pildosi… Sianakt susapnavau vampyrus ir taip idomu pasidare, kad radau si straipsni ir su idomumu ji perskaiciau.

 78. netikiu!:

  As vampyrais netikiu ir puikiai zinau, kad ju nėra, galbut jie buvo seniau bet tikrai nedabar.

 79. kodel galejo buti anksciau, o dabar nera?

 80. ren:

  as ir noriu but vampyre……

 81. Ammm.........:

  As labai noriu buti vampyre padekit kas tikras vampyras o ne face

  aciu ….
  rasykit man i fb.
  Roberta Mickeviciute

 82. Ilona:

  Sveiki. Cia zmones paranoiskai troksta tapti vampyrais - tai vaikiska. As noriu daugiau apie juos suzinoti nes man nuosirdziai idomu. Noriu tiketi, jog jie yra. Butu taip idomu pabendrauti su butybe,kuri gyvena jau nebepirma simtmeti. As zaviuosi vampyrais, ir slyksciuosi apsisaukeliais. Siuo metu skaitau knygu cikla - vampyres dienorastis. Nuo to viskas ir prasidejo. Pradejau dometis, ar vampyrai tikri. Trokstu su jais susisiekti. Nors gal kvaila noreti susidurti su mirtinu pavojumi, na nezinau. Labai prasau, jei egzistuoja vampyrai, jei kas nors seka sita tema. parasykit man i gmail: varlyte223@gmail.com arba i facebook: Ilona Žilinskytė. Labai laukiu.

 83. nesvarbu:

  Tikiu vampyrais ir kitais antgamtiškais padarais, bet nenoriu jais pavirsti, nes man visai patinka mano gyvenimas. O tie, kurie sako, kad vampyrai neegzistuoja - įrodykit. Nemanau, kad tai kažkieno vaizduotės padarinys. Jeigu egzistuojame mes, kodėl manot, kad negali egzistuoti jie? Nebandykit pakeisti mūsų nuomonių, nes patys nenorit prisileisti informacijos, kuri nėra įrodyta.. O šioje planetoje yra daug neįrodytų dalykų, bet jūs jais vis tiek tikit..

 84. sveiki, as noreciau nors su 1 vampyru(e) susitikt.. pasikalbeti suzinoti apie juos daugiau… as tiku vampyrais ir labai noreciau su jais susitikt .. aisku ne su apsisaukeliais. nors jai susitikt neiseitu bent jau per gmail pabendrauti. gmail Andriuxa323@gmail.com. labai laukiu

 85. Gretaa:

  Sveiki aš manau, kad vampyrai egzistuoja, galbūt kai kurie yra net ir mūsų draugai, kurie slepia nuo mūsų tai , nes galvoja,kad juos atstumsime.
  Šiaip pati labai norėčiau susipažinti su kokiu nors vampyru kuris atskleistų tai kas jis toks yra. Kuris papasakotų kaip visas tas vampyrų gyvenimas vyksta. Na bet jei tokių neatsirastų tai bent šiaip žmonių kurie domisi vampyrais ir jų gyvenimu kurie galėtų papasakoti apie tai. :)
  Parašykit: gretagretagretam@gmail.com

 86. Kažkokia:

  It’s a epic bullshit!!!Eikit jus vaikai krč per daug prisižiūrėjot filmu su Bela. Prisiminkit kad jus realiam gyvenime. Čia nebūna tokių dalykų kaip vampyrai. Tai prieš daug daug metu sugalvoti dalykai, kad žmonėm būtų įdomiau gyvent, su baime, bet įdomiau. Atsibuskit iš pasakų gyvenimooo.

 87. Kažkokia:

  Man graudu pasižiūrejus i jusu komentarus…

 88. gabija:

  kur gyvena tikri vampyrai ar jeigu jie man ikastu ar as tapciau vampyre

 89. as gyvenu australijoje nors ir labai noreciau buti vampyre arba vampyro zmona zinau kad mano gyvenimas pasikeistu 100% as turejau ta sansa bet buvau kvaila man taip atrodo 00.00 valandu mane norejo uspulti (vamp) bet gerai kat as jais tikejau tat visadaos turejau jiems nepatinkanciu dalyku salia (pvz) cesnako ar dar konors taciau kai as prabudau ir pamaciau jo uostabu veida as leidausi jam man nezmoniskai paskutines zmogaus sekundes skaudejo bet nezinau kodel jis manes nenuzude gal mylejo? dabar mes su juo kartu gyvename australijoje ir as esu vampyre nors zinau kad jus perskaite visi netikite bet taip yra.

 90. gabija:

  as irgi noriu buti vampyre

 91. gabija:

  ar jus kada galetumete atvaziuoti i lietuva

 92. Parazituke:

  Dieve, cia vaikai apsimeta vampyrais…. negi nesuprantant… juos tiesiog juos zeminat ju esybe ir buvima zmoni pasaulyje… tai pat ir mus… as nesiskelbiu kas esu…. nes zinau kad manimi nepatikes….

 93. I just want to tell you that I’m very new to weblog and truly enjoyed your web page. More than likely I’m going to bookmark your site . You really have perfect article content. Bless you for sharing with us your blog site.

 94. Skype is wonderful but u can connect to more individuals quicker that skyping men and women individually and msn is crap

 95. I simply want to say I’m beginner to blogging and certainly savored this page. Almost certainly I’m want to bookmark your blog post . You certainly have remarkable articles and reviews. Thank you for sharing your web site.

 96. yes i say doen’nt beleiv vampires becouse its only you imagination but if you will believ in then you know that you gonna die. thats the start only oh and i frgot to say one thing who are reading this do’nt tell to your any friends or close people beacouse they will get hurt.

 97. yes i say doen’nt beleiv vampires becouse its only you imagination but if you will believ in then you know that you gonna die. thats the start only oh and i frgot to say one thing who are reading this do’nt tell to your any friends or close people beacouse they will get hurt.and do’nt try to gmail becouse its to risky and if you find one question who am i you got to believe in that what you think if you want to be a vampire you need to do 3 thing before taking vampire bite 1=take blood of all your famielie members only few drops 2=mix it to 1 including your blood and this part is the most scariest one but if you want to be like one of us so you need to 3=all you need to do is give away you familie freinds school and then yoour the one of us.this infomation is private so keep it private if not something bad gonna happen.

 98. yes i say doen’nt beleiv vampires becouse its only you imagination but if you will believ in then you know that you gonna die. thats the start only oh and i frgot to say one thing who are reading this do’nt tell to your any friends or close people beacouse they will get hurt.and do’nt try to gmail becouse its to risky and if you find one question who am i you got to believe in that what you think if you want to be a vampire you need to do 3 thing before taking vampire blood 1=take blood of all your famielie members only few drops 2=mix it to 1 including your blood and this part is the most scariest one but if you want to be like one of us so you need to 3=all you need to do is give away you familie freinds school and then yoour the one of us.this infomation is private so keep it private if not something bad gonna happen.

 99. Mistik.:

  kikaras: Ar tu tikras vampyras? Kokiam tu mieste gyveni? Ar esi nuzudes zmogu?

 100. Jei ka buti vampyru buvo ir yra mano svajone bet tai nymanoma swajone ir viskas as jais lb dumuosi ir jei zinot info siuskit el pastu arba kas galetu pawerst vampyru plz rasyki http://www.facebook.com/rolandas.daubaras.5 facbook man tinka bet kokia info

 101. ane:

  as nzn ar yra vampyru as tai labai noreciau buti vampyre bet labai baisu zudyti zmones bet smagu tas kad gali greitai begioti ir buti stipri ir buti nemirtinga jeigu ka gal jus per daug prisiziurit filmu

 102. IDNX is something that has been missing for sometime now. Great looking out, Thies Lindenthal

 103. justina:

  as noriu noriu noriu turiu labai stipre nuojauta

 104. Ane tu ciuju biski per daug saulelydzio filmu prisiziurejai :DDD

 105. eli.:

  11-12 metu mergytes prisiziurejusios filmu apie vampyrus erskaitys si straipsniuka ir panores tapti vampyrem. Jos parasys kokiam nors ”vampyrui” ir paprasys kas jas paverstu tokiom kaip jis. Jis sutiks taip padaryti ir suitars su jomis susitikti. Susitike pasirodo, kad ”vampyras” yra visai ne vampyras, o kazkoks dede ir jis jas iszagins. Istorijos pabaiga. :D

 106. Hmmmmm...:

  Na as gal ir ne visai tikiu vampyrais bet labai jais domiuosi. Na seip manau kad vampyrai neegzistuoja bet ziuriu daug kas tvirtina kitaip. Tai jeigu visi cia jau tvirtina kad jie egzistuoja tai gal galit duoti kokiu irodymu kurie itikintu mane kad jie yra. Na nezinau kdl bet mane traukia tos visos istorijos ir filmai apie vampyrus. Tai jai kazkas turit normaliu irodymu kad jie egzistuoja parasykit man i gmaila tautev@gmail.com . Lauksiu jusu laisku.

 107. I simply want to mention I am just all new to blogging and actually liked this web blog. Probably I’m want to bookmark your blog . You actually come with fabulous posts. Thank you for revealing your webpage.

 108. sAmANTA:

  as tikiu vampyrais,ir zinau kad jie yra,labai noreciau,kad vienas is vampyru parasytu man i el.pasta samantaraskev@hotmail.com ir padetu man,nes nezinau kad man yra,tesiok kartais jauciuosi kaip nesava,keista,prasau padekit man as nebegaliu,noriu but viena is tu vanpyru,kartais atrodo kad jai taip nebus tesiok nusizudysiu……

 109. nesamone:

  nejuokinkit manes su savo tais vampyrais visai tu vampyru nera. ir is kur galit zinot ar yra ar ne ten tik viskas isgalvota kad jie tipo nemirtingi ar greiti ar stiprus. :D

 110. Ema:

  Wowwwww… Nesitikejau kad kaikurie zmones gali prisipazinti kad yra vampyrai tai rimtas pareskimas… Bet ka jau padarysi

 111. Benita :):

  Labukas, labai buvo idomu skaityti, kas dar kanors zinot rasykit man i E-mail bd3393@gmail.com. Beje vampyrai tikrai egzistuoja, nes zmonija yra iminusi tik maza dalele paslapciu kurios slypi zemeje…

  Hi, I like this text, if anyones knows something more about vamps (vampires) please write my bd3393@gmail.com thanks :)

 112. jei jus vampyrai tai as supermens:D

 113. I just want to tell you that I am just very new to blogging and absolutely loved this web page. Almost certainly I’m want to bookmark your blog . You really come with incredible posts. Thanks for sharing with us your web site.

 114. kraujas......:

  as visada noriu kraujo ir vienai is savo draugiu ikandau

 115. vampyre......:

  as tai tikrai tikiu vampyrais nes as tiesiog pati esu vampyre nes as turiu ilgokus iltinius dantis ir greita esu dar as megstu tik kraujine desra dar mielai isgeriu savo tevo kraujo nes jis man paaukoja.ir siaip jau geriau jais tiketi nes dar uzkariaus paneta:D.

 116. Estera:

  sveiki pupuliukai ir pupuliukes… kas nori vampiriuku tapti?

 117. Estera:

  Mano numeriukas;867815080 laukiu jusu zinuciu

 118. Karolis:

  swx man 14metu as galetciau buti vampyru as ir be vampyru galiu esu greitas ir moku dauk kitu daliku bet cia velau ar Lietuvoje yra vampyra kure gyventu Kretingoje arba Palangoje ,klaipedoje

 119. Karolis:

  bet galit atvykti

 120. Karolis:

  kai buni vampyru buni visados jaunas ?

 121. Viktorija:

  Am…Sveiki,,jau 5metai..kai ieskau informacijos apie antgamtiskus padarus (vampyrus)….zinau tiek jog jie yra nemirtingi padarai,bijantis saules todel nesioja akinius….be akiniu ju akys ziurintis i saule pradeda skaudet akis,po biski silpsta vidus,kunas,po biski pradeeda atsijungt smegenys…ir jie mirsta..jie nesudega..jie kaip ir paprasti zmones mirsta…tik tiek jog ju kunai greiciau irsta nei zmoniu…jie kaip ir zmones ..turintis jausmus…turintis talentus amziams gyventi…turintis greita reakcija…atgamtiski padarai yra zymiai protingesni nei zmones….apie vampyrus galiu taikliai pasakyt jog jie tarp musu..jie tarp musu gyvena :) nebijokit ju ….jie nesikandzioja..bej labai bendraujantis padarai :) kai kurie neturi sirdgelos..bej jausmu…tad kai kuriu (vampyru) padaru reiktu pasisaugot ;)

Rašyti komentarą